Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Spelade matcher
AUGUSTI 2019
 
21
18:30
ons
18:30    
Varnhems IF - Tidans IF  -      
20
18:30
tis
18:30    
Varnhem/Axvall - Tidaholms GoIF  -      
 
17
15:00
lör
15:00    
Forsviks IF - Varnhems IF0  -  2  
17
12:30
lör
12:30    
Fotboll flickor 04/06, Claesborgs A-plan
Våmbs IF Vit - Axvall/Varnhem4  -  3  
15
18:30
tor
18:30    
Fotboll pojkar 06/07, Varnhems IP
Axvall/Varnhem - Lidköpings FK Svart0  -  8  
13
19:00
tis
19:00    
Floby IF - Varnhems IF4  -  3  
13
18:30
tis
18:30    
Fotboll pojkar 06/07, Järpåsvallen C-plan
Järpås IS - Axvall/Varnhem0  -  4  
 
11
17:00
sön
17:00    
Fotboll herrar Senior, Varnhems IP
Varnhems IF - BK Trix1  -  4  
11
11:30
sön
11:30    
Axvall/Varnhem - Väring/Ulvåker0  -  2  
07
18:30
ons
18:30    
Fotboll herrar Senior, Varnhems IP
Varnhems IF - Stenstorps IF1  -  1  
JULI 2019
 
06
10:30
lör
10:30    
Varnhems IF - Tidans IF  -      
02
19:00
tis
19:00    
Fotboll herrar Senior, Claesborgs A-plan
Våmbs IF - Varnhems IF8  -  0  
JUNI 2019
 
26
19:00
ons
19:00    
Fotboll herrar Senior, Varnhems IP
Varnhems IF - Axvalls IF0  -  3  
25
18:30
tis
18:30    
Fotboll pojkar 06/07, Varnhems IP
Axvall/Varnhem - Råda BK Grönvit3  -  3  
25
18:00
tis
18:00    
Fotboll flickor 08/09, Dotorpsplan E
Falköpings KIK - Varnhem/Axvall  -      
24
18:30
mån
18:30    
Axvall/Varnhem - Mariestads BoIS FF0  -  0  
 
19
18:30
ons
18:30    
Fotboll pojkar 08/09, Guldkroksvallen Kommun 1
IFK Hjo - Varnhems IF  -      
18
18:30
tis
18:30    
Fotboll flickor 04/06, Tidavallen B-plan
IFK Tidaholm - Axvall/Varnhem1  -  0  
18
18:30
tis
18:30    
Fotboll pojkar 06/07, Torsvallen B-plan
Vara SK Svart - Axvall/Varnhem11  -  1  
 
16
09:00
sön
09:00    
Fotboll flickor 08/09, Åbrovallen, Ulvåker
Ulvacupen - Varnhems Idrottsförening  -      
16
07:00
sön
07:00    
Ulvacupen - Varnhems Idrottsförening  -      
15
11:00
lör
11:00    
Ulvacupen - Varnhems Idrottsförening  -      
15
07:00
lör
07:00    
Ulvacupen - Varnhems Idrottsförening  -      
12
18:30
ons
18:30    
Axvall/Varnhem - Skara FC0  -  8  
12
18:30
ons
18:30    
Åsarp-Trädet FK - Varnhem/Axvall  -      
12
18:30
ons
18:30    
Fotboll pojkar 08/09, Snickarvallen
Tibro/Fagersanna - Varnhems IF  -      
11
19:00
tis
19:00    
Fotboll herrar Senior, Varnhems IP
Varnhems IF - Sandhem/Folkabo6  -  2  
 
09
13:00
sön
13:00    
Fotboll pojkar 10-11, Tångavallen
Slutarp - Varnhems Idrottsförening  -      
09
09:00
sön
09:00    
Fotboll flickor 10/12, Varnhemshallen
 
Weimer/lyrestad - Axvall/varnhem  -      
08
14:00
lör
14:00    
Fotboll herrar Senior, Igelvallen A
Igelstorps IK - Varnhems IF4  -  0  
08
10:30
lör
10:30    
Varnhems IF - Falköpings FK Röd  -      
08
09:00
lör
09:00    
Fotboll pojkar 10-11, Tångavallen
Slutarp - Varnhems Idrottsförening  -      
04
18:30
tis
18:30    
Varnhem/Axvall - Floby/Grolanda  -      
04
18:30
tis
18:30    
Axvall/Varnhem - Kållandsö GoIF3  -  1  
 
02
17:00
sön
17:00    
Fotboll herrar Senior, Varnhems IP
Varnhems IF - Tibro AIK FK1  -  12
02
09:00
sön
09:00    
Junicupen - Varnhems Idrottsförening  -      
01
11:30
lör
11:30    
Råda BK Grön - Axvall/Varnhem5  -  0  
01
09:30
lör
09:30    
Juni Cupen - Varnhems Idrottsförening  -      
MAJ 2019
 
31
18:00
fre
18:00    
Varnhem/Axvall - Skövde KIK Vit  -      
30
11:00
tor
11:00    
Floby/Grolanda - Varnhems IF  -      
28
19:00
tis
19:00    
Fotboll herrar Senior, Varnhems IP
Varnhems IF - Borgunda IK1  -  5  
27
19:00
mån
19:00    
Fotboll herrar Senior, Hörnebo IP A-plan
Hörnebo SK - Varnhems Idrottsförening  -      
 
26
11:00
sön
11:00    
Sils IF - Axvall/Varnhem8  -  1  
26
11:00
sön
11:00    
Fotboll pojkar 08/09, Claesborgs B-plan
Våmbs IF - Varnhems IF  -      
26
10:00
sön
10:00    
Fotboll flickor 10/12, Sil idrottsplats
Sil - Varnhems Idrottsförening  -      
21
18:30
tis
18:30    
Fotboll flickor 04/06, Varnhems IP
Axvall/Varnhem - Skövde KIK Vit0  -  6  
21
18:30
tis
18:30    
Fotboll flickor 08/09, Ulvesborg C1
Tidaholms GoIF - Varnhem/Axvall  -      
20
18:30
mån
18:30    
Axvall/Varnhem - Vinninga AIF1  -  17
 
19
09:00
sön
09:00    
 
- Varnhems Idrottsförening  -      
19
09:00
sön
09:00    
ifk falköping - Varnhems Idrottsförening  -      
17
19:00
fre
19:00    
Fotboll herrar Senior, Varnhems IP
Varnhems IF - Mölltorp-Breviks AIF3  -  5  
15
18:30
ons
18:30    
Axvall/Varnhem - Ardala GoIF0  -  2  
14
19:00
tis
19:00    
Fotboll herrar Senior, Björkåsen A
Grolanda IF - Varnhems IF6  -  1  
14
18:30
tis
18:30    
Varnhem/Axvall - Falköpings KIK  -      
 
12
16:00
sön
16:00    
Fotboll pojkar 08/09, Vadsbovallen B-plan
Tidans IF - Varnhems IF  -      
12
13:00
sön
13:00    
Fotboll pojkar 06/07, Ågårdsvallen B
Lidköpings FK Svart - Axvall/Varnhem6  -  0  
12
10:00
sön
10:00    
 
- Axvall/varnem  -      
10
19:00
fre
19:00    
FC Skövde - Varnhems IF4  -  1  
09
18:30
tor
18:30    
Varnhem/Axvall - Åsarp-Trädet FK  -      
08
18:45
ons
18:45    
Fotboll herrar Senior, Varnhems IP
Varnhems IF - Floby IF3  -  2  
07
17:30
tis
17:30    
Fotboll flickor 04/06, Varnhems IP
Axvall/Varnhem - Våmbs IF Vit0  -  0  
 
05
17:00
sön
17:00    
Fotboll herrar Senior, Varnhems IP
Varnhems IF - Forsviks IF1  -  0  
04
16:00
lör
16:00    
Varnhems IF - IFK Hjo  -      
04
13:00
lör
13:00    
Fotboll flickor 04/06, Väringsvallen B-plan
Väring/Ulvåker - Axvall/Varnhem0  -  0  
01
15:30
ons
15:30    
Fotboll flickor 08/09, Björkåsen C
Floby/Grolanda - Varnhem/Axvall  -      
APRIL 2019
 
30
18:30
tis
18:30    
Fotboll pojkar 06/07, Varnhems IP
Axvall/Varnhem - Järpås IS2  -  3  
 
28
17:00
sön
17:00    
BK Trix - Varnhems IF5  -  2  
27
10:00
lör
10:00    
Sparbanken Cup - Varnhems Idrottsförening  -      
27
08:00
lör
08:00    
Sparbanken cup - Varnhems Idrottsförening  -      
25
18:00
tor
18:00    
Fotboll pojkar 06/07, Hagavallen, Kållandsö B-plan
Kållandsö GoIF - Axvall/Varnhem4  -  2  
24
19:00
ons
19:00    
Fotboll herrar Senior, Sportvallen B
Stenstorps IF - Varnhems IF2  -  1  
MARS 2019
 
30
15:00
lör
15:00    
Sils IF - Varnhems Idrottsförening  -      
 
23
17:00
lör
17:00    
Fotboll herrar Senior, Södermalms IP konstgräs
IF Tymer - Varnhems IF7  -  0  
 
17
11:00
sön
11:00    
Fotboll herrar Senior, Sparbanken Arena F Konstgräs
Varnhems IF - Tidans IF2  -  4  
15
19:30
fre
19:30    
Borås IBK - Varnhems Idrottsförening  -      
13
20:00
ons
20:00    
Fotboll herrar Senior, Tidavallen B-plan Konstgräs
Folkabo IK - Varnhems IF4  -  3  
 
10
14:00
sön
14:00    
Innebandy A-lag, Stöpenhallen, Skövde
Stöpen IBK U - Varnhems IF9  -  3  
10
11:30
sön
11:30    
Futsal senior, Bäckby centrum
Katrineholms SK FK - Varnhems IF4  -  8  
10
10:00
sön
10:00    
Futsal senior, Bäckby centrum
Varnhems IF - FC Europe Juniors2  -  10
09
13:30
lör
13:30    
Futsal senior, Bäckby centrum
Rågsveds IF - Varnhems IF7  -  4  
 
03
16:15
sön
16:15    
Innebandy A-lag, Älvhögsborg, Entréhallen
IBK Elfhög U - Varnhems IF5  -  3  
03
11:00
sön
11:00    
Fotboll flickor 08/09, Vedums Idrottshall
Vedum - Varnhems Idrottsförening  -      
FEBRUARI 2019
 
24
17:00
sön
17:00    
Innebandy A-lag, Varnhemshallen
Varnhems IF - Falköpings IBK U10  -  0  
23
09:00
lör
09:00    
Fotboll flickor 08/09, Skövde Arena
Igelkotten cup - Varnhems Idrottsförening  -      
23
09:00
lör
09:00    
Fotboll pojkar 10-11, Skövde Arena
Igelkotten cup - Varnhems Idrottsförening  -      
 
08
19:00
fre
19:00    
Innebandy A-lag, Fristadshallen
Fristads GOIF - Varnhems Idrottsförening  -      
08
18:30
fre
18:30    
Futsal senior, Skara Vilanhallen/Hall 1
Varnhems IF - Södra Härene IF11  -  1  
 
03
17:00
sön
17:00    
Innebandy A-lag, Varnhemshallen
Varnhems IF - IBK Vänersborg U9  -  10
03
15:00
sön
15:00    
Futsal senior, Arena Älvhögsborg
Skoftebyns IF U - Varnhems IF5  -  4  
JANUARI 2019
 
26
14:30
lör
14:30    
Futsal senior, Idrottshallen Götene
Varnhems Idrottsförening - ESO  -      
26
13:30
lör
13:30    
Futsal senior, Idrottshallen Götene
Varnhems Idrottsförening - Kinne-Vedums IF  -      
26
12:30
lör
12:30    
Futsal senior, Götene Idrottshall
Lundsbrunns IF - Varnhems Idrottsförening  -      
26
09:00
lör
09:00    
Futsal senior, Idrottshallen i Götene
Lundsbrunns IF - Varnhems Idrottsförening  -      
25
19:30
fre
19:30    
Futsal senior, Bollebygd skola
Bollebygd/Olsfors - Varnhems IF4  -  2  
 
20
17:00
sön
17:00    
Innebandy A-lag, Varnhemshallen
Varnhems IF - Grästorps IBK7  -  9  
19
17:00
lör
17:00    
Futsal senior, Skara Vilanhallen/Hall 1
Varnhems IF - Fröjereds IF5  -  3  
 
13
17:00
sön
17:00    
Innebandy A-lag, Varnhemshallen
Varnhems IF - Borås IBF U8  -  2  
12
15:45
lör
15:45    
Futsal senior, Idrottshallen i Stenstorp
Varnhems Idrottsförening - ESO  -      
12
14:45
lör
14:45    
Futsal senior, Stenstorp
Tråvad-Larv - Varnhems Idrottsförening  -      
12
13:45
lör
13:45    
Futsal senior, Stenstorp
Varnhems Idrottsförening - Vartofta SK  -      
12
12:00
lör
12:00    
Futsal senior, Gustav Dahlens Idrottshall Stenstorp
Varnhems Idrottsförening - Borgunda IK  -      
 
06
13:30
sön
13:30    
Futsal senior, Idrottshallen
Varnhems Idrottsförening - Sils IF  -      
06
12:30
sön
12:30    
Futsal senior, Idrottshallen
Ardala GoIF - Varnhems Idrottsförening  -      
06
11:30
sön
11:30    
Futsal senior, Idrottshallen Skara
Varnhems Idrottsförening - Skara FC U 18  -      
06
10:30
sön
10:30    
Futsal senior, Idrottshallen Skara
Kinne-Vedums IF - Varnhems Idrottsförening  -      
DECEMBER 2018
 
21
17:30
fre
17:30    
Fotboll flickor 08/09, Idrottshallen
Varnhems Idrottsförening - Sils IF   -      
 
16
18:00
sön
18:00    
Futsal senior, Skara Vilanhallen/Hall 1
Varnhems IF - FC Skövde  -      
14
19:00
fre
19:00    
Innebandy A-lag, Idrottshallen, Nossebro
Nossebro IBK - Varnhems IF7  -  9  
 
09
17:00
sön
17:00    
Innebandy A-lag, Varnhemshallen
Varnhems IF - Stöpen IBK U7  -  12
08
15:10
lör
15:10    
Futsal senior, Källby Idrottshallen
Varnhems Idrottsförening - ESO  -      
08
13:45
lör
13:45    
Futsal senior, Källby Idrottshallen
Trässbergs BK - Varnhems Idrottsförening  -      
08
12:15
lör
12:15    
Futsal senior, Källby Idrottshallen
Sils IF - Varnhems Idrottsförening  -      
08
10:45
lör
10:45    
Futsal senior, Källby Idrottshall
Varnhems Idrottsförening - Trollekis  -      
 
02
17:00
sön
17:00    
Innebandy A-lag, Varnhemshallen
Varnhems IF - IBK Elfhög U8  -  5  
 
Huvudsponsorer
Sponsorer